środa, 4 lipca 2012

50 rzeczy, których nie wiedzieliście o Alexandre Pato :)


Mam dla Was liste 50 rzeczy, których na pewnie nie wiecie o graczu AC Milanu, Alexandrze Pato. :) Musze powiedzieć, że lubie tego piłkarza ale szkoda, że tak często łapie kontuzje :) Podziele tą notke, żeby było więcej ;p


1. W 2008 roku Pato powiedział swojemu kuzynowi kierującemusamochodem, aby dodał gazu ponieważ śpieszył się na egzamin na prawo jazdy w Novarze. Pół godziny później byli już w drodze do Bolonii - kuzyn pomylił drogi i Pato musiał czekać cały miesiąc aby zdobyć "prawko".
 
2. Obecnie Pato posiada kierowcę pochodzącego z Bari, który zawozi go natreningi do Milanello
 
3. Kiedy Pato miał 10 lat, złamał rękę gdy spadł z kanapy. Po dokonaniu zdjęcia rentgenowskiego, lekarze odkryli rzadką chorobę która mogła przerodzić się w złośliwy nowotwór. Konieczna była natychmiastowa operacja, ale rodzina nie miała na nią pieniędzy. Na szczęście, jeden z ich przyjaciół był lekarzem i przeprowadził operację za darmo, ratując jego rękę, a być może nawet i życie.
 
4. Pato jest najmłodszym strzelcem w rozgrywkach FIFA. Strzelił pierwszego gola mając 17 lat i 102 dni. Wcześniej rekord ten należał do samego Pele. 
 
5. Pierwszym przyjacielem Pato we Włoszech był syn Cafu. Z samym Cafu grał na boisku, a z jego synem na ich podwórku.
 
6. Kiedy Pato był dzieckiem, zawsze grał na Playstiation reprezentacją Włoch albo Juventusem ze względu na Del Piero, który był jego ulubionym piłkarzem.
 
7. Raz kupił książkę o Baracku Obamie, ponieważ został nim zafascynowany przez innych graczy Milanu - usnął 10 minut po jej otwarciu.
 
8. Pato lubi słuchać Ushera, Rihanny, Jovanottiego, Eminema, Tiziano Ferro i Erosa Ramazottiego, ale jego ulubioną piosenką jest "Sweet Dreams" Beyonce.
 
9. Jego pierwsze miejsce w szatni znajdowało się dokładnie obok Maldiniego. Pato kopiował od niego wszystko - nawet sposób wiązania butów. Z kolei na pierwszym treningu w Milanie udało mu się okiwać Il Capitano. 
 
10. W Jokohamie znajduje się restauracja, w której wszystkie ściany są całkowicie oblepione jego zdjęciami.
 

- Pawełszczak

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz