środa, 4 lipca 2012

Cesena - Milan :)

Dobry wieczor :d na wstępie chciałem bardzoo bardzoo podziękowac Ewelcee bo dzięki niej spełniaam swojee takiee jednoo marzeniee :** dziękujee Skarbiee :** tym razem będzie to notka z dzisiejszego meczu Serie A pomiędzy Ceseną a  Milanem :) Zacznijmy od przedstawienia składów obydwu drużyn

Cesena - Antonioli - Comotto, Benalouane, Lauro, Rossi - Santana (82. Martinez), Colucci (71. Guana), Parolo, Pudil - Iaquinta, Mutu

Milan - Abbiati - Abate, Bonera, Silva, Mesbah - Nocerino, Ambrosini (51. Van Bommel), Muntari - Emanuelson - Robinho (77. El Shaarawy), Lopez (90. Inzaghi)

W ramach 24 kolejki włoskiej Seria A na stadionie Stadio Dino Manuzzi w Cesenie spotkały się drużyny AC  Milanu i AC Ceseny. Od samego początku to gościę przejeli inicjatywe w meczu i groźnie atakowali na bramke gospodarzy. Już w 29 minucie do rzutu wolnego podszedł Thiago Silva, który bardzo silnie uderzył na bramke lecz niestety wprost w ręce bramkarza, który jednak nie do końca pewnie złapał piłke i z dosłownie z metra wtoczył piłke do bramki Suley Muntari. Jest to pierwszy gol tego piłkarze w barwach Milanu. Dwie minuty mieliśmy juz 2:0 dla przyjezdnych. Silnym strzałem zza pola karnego popisał sie Urby Emanuelson, bramkarz nie mogł nic zrobic. Do przerwy obie drużyny miały swoje szanse lecz zadnej z drużyn nie udało się ich wykorzystać. Po wznowieniu gry minęło zaledwie 10 minut i niesamowity brazyliczyk podwyższa wynik na 3:0. Wbiegł w pole karne i strzałem z prawej nogi oszukał bramkarza. Cesena zaczęła coraz bardziej naciśkac i stwarzac sobie coraz wiecej sytuacji. Najpierw nie uznany gol Mutu ze spalonego, ale juz w 65 minucie udało się strzelić prawidłową bramke. Finezyjnym strzałem z lewej nogi popisał się Pudil, który pobudził kolegów do dalszej walki. Lecz niestety w tym spotkaniu nie padła już ani jedna bramka. Mecz zakonczył się zwycięstew Rossonerich 3:1 i to pozwala im cały czas myśleć o wywalczeniu 19 Scudetto w tym sezonie. Umieszczał filmik w, ktorym mozecie obejrzec wszystkie bramki z tego meczu.