środa, 4 lipca 2012

Euro 2012 ! ;p


Witam ;d z racji tego ze juz niedlugo odbętą sie Mistrzowswa Europy w Polsce i na Ukrainie chciałbym Wam napisać jakieś informacje na ten temat :) oczywiście 3mamy kciuki żeby wsztstko ladnie wyszlo i nasza Reprazentacja wyszła z grupy i pokazali ze naprawde są dobrą druzyną :) 

Euro 2012 - Mistrzostwa Europy w piłce nożnej mężczyzn. Turniej odbędzie się od 8 czerwca do 1 lipca 2012 roku w Polsce i na Ukrainie. 16 reprezentacji narodowych będzie rozgrywało swoje mecze na 8 stadionach. W Polsce mecze odbędą się w Gdański, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. Na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się mecz otwarcia, mecze grupowe, ćwierćfinał oraz półfinał. Wrocław zorganizuje także jeden mecz ćwierćfinałowy.
Logo Euro 2012 to łodyga, z której wyrasta piłka, a po boku – po stronie zachodniej, biało-czerwony kwiat w symbolizujący barwy Polski, a po prawej niebiesko-żółty kwiat w barwach Ukrainy. Maskotki to natomiast dwaj chłopcy Slavek i Slavko. Polska reprezentacja jako współgospodarz ma zapewniony awans do turnieju.


- Pawełszczak ;p

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz