wtorek, 3 lipca 2012

J-rock (04.01.2012)


Jakoś od kilku dni mam fazę na słuchanie J-rocka.A to wszystko przez Gruche ! xD. Dlatego też pomyślałam sobie, że może nieco o nim napiszę, ponieważ rzadko pokazuję tutaj piosenki zaliczające się do Japońskiego rocka :) Możliwe, że niektórych to zainteresuje, bo planuję częściej pokazywać tu różne tego typu zespoły i piosenki.

J-Rock trudno nazwać gatunkiem muzycznym, ponieważ odwołuje się do przeróżnych gatunków. J-rock kojarzy mi się też z nietypowymi i oryginalnymi stylami. Czasem stroje i charakteryzacja wydają się przerażające, ale idzie się przyzwyczaić :)
Zespołów jest ogrom, jednak nie mam jedynego-ulubionego, generalnie podobają mi się poszczególne, czasem pojedyncze piosenki, jakiś napotkanych grup.
Uwielbiam tanczyc z Gruchą przed wieżą <lol2> I sie trszasc , słuchac sociala idac na Łysaje xD i drzec jape na 7 przy tej czasem dziwnej muzyce ;D


Myślę, że japoński rock nie jest dla wszystkich, niemniej jednak sądzę, że po zagłębieniu się w różne utwory można go polubić! - Tak bynajmniej było ze mną. Nałogowo zaczęłam go słuchać, dopiero ,gdy Madzia mi zaczeła puszczac niektóre utwory.Właśnie wtedy przekonałam się do tej muzyki .
TroszQ fotek dla milszego przeglądania for Grucha xD


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz