środa, 4 lipca 2012

Najtrudniejsza gra świata ;p


Najtrudniejsza gra na świecie to gra zręcznościowo-logiczna, w której do przejścia macie całe mnóstwo plansz. Ten, któremu uda się przejść je wszystkie jest naprawdę mistrzem, bo jest to nie lada wyczyn. W Najtrudniejsza gra na świecie poruszacie się małym kostkiem z jednego końca planszy na drugi, zbierając kropki i omijając przeszkody. Wydawać się to może dziecinnie proste, ale w rzeczywistości wcale takie nie jest. Dlaczego?

Nie na darmo w końcu grę tę nazwano - Najtrudniejsza gra na świecie, czyż nie? Potrzeba tu bardzo zręcznych palców, by szybko omijać przeszkody, a także dość sporej dawki sprytu by inteligentnie i szybko przedostać się na drugą stronę planszy i przejść do kolejnego etapu. A etapów jest sporo...

Najtrudniejsza gra na świecie jest uwielbiana przez dzieci i dorosłych z całego świata. Chyba nie ma osoby, która nie lubi tejże gry, choć wiele osób strasznie się przy niej stresuje, wiele osób też nie zmrużyło przez nią oka, bo tak bardzo chcieli ją przejść całą. Najtrudniejsza gra na świecie to gra dla każdego, kto tylko ma wolną chwilę i chce się sprawdzić. Jeśli uda ci się przejść grę Najtrudniejsza gra na świecie to koniecznie zagraj również w jej drugą część :) 


Na pewno spróbuję ;p 

- Pawełszczak

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz