niedziela, 29 lipca 2012

Saga o ludziach lodu- Polowanie na czarownice

Dziś mam dla Was opis drugiej części mojej ukochanej sagi ♥ Tak jak już pisałam w poprzednich notkach czytałam je w tamte wakacje, wiec nie pamiętam co było w każdej po kolei. Ja teraz będę czytała 15 tom z 47. Jak bym miała czas i chęci już dawno skończyłabym wszystkie trzy tomy powieści Margit. 

 Polowanie na czarownice -Silje, szczęśliwa żona Tengela, zamieszkała wraz z mężem w dolinie Ludzi Lodu. A jednak dziewczyna tęskniła za stronami, które zmuszona była opuścić. Tu, w dolinie, czuła się wyobcowana. Szczególnie obawiała się starej czarownicy Hanny, która z powodzeniem przekazywała swoje diabelskie sztuczki małej Sol. Nad doliną zawisło niebezpieczeństwo. To właśnie Hanna przewidziała tragedię, a Hanna nigdy się nie myliła...
 

Wrzuciłabym drzewo genealogiczne, ale jeszcze nie teraz - w czytanie sagi wkręciłam wielu swoich znajomych wiec nie chce im zdradzac kto będzie z kim  xD a będzie się działo !  Pawcio obiecał, że za jakiś czas zabierze się za czytanie tego tomu wiec więcej o nim napisze . 

5 komentarzy:

 1. Wygląda na dość ciekawe. :)
  Pozdrawiam.
  :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja tam nie lubię takich książek :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo nas zaciekawiłaś opisem i chętnie sięgniemy po tę książkę! :)
  bardzo dziękujemy za komentarz! :)
  + obserwujemy!

  Buziaki! ;*

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślisz ze można to dorwać gdzieś w bibliotece? :)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. może być interesująca. ;d

  Music ♥ '!

  OdpowiedzUsuń