środa, 4 lipca 2012

Ściągi :D


Witaam :D chciałem Wam przedstawić kilka sposobów na dobree ściąganiee :D ponoc mojaa Ewelka ♥ jest mistrzeem sciąganiaa :D oto kilkaa jej sposobow :D 
- ściąga do buta :D ( szczegolniee w jakis "botkach" :d ) 
-  notatkii w telefonkuu ;d 
- i jaak ma się krotkiee spodenki alboo spodniczkee to mozna ładnie sobie napisać na udziee :D 

Sprytnaa Ewel ♥ sobiee raz w 3 gim na niemieckim tak zrobiłaa, ze napisała sobiee na udziee :D hehe ;d jestem z Niej dumnyy :D 

A teraz kilka innych ściąg :D 

ściągi pracochłonne- ich wykonanie zajmuje więcej czasu niż nauczenie się materiału (ale sprawia dużo więcej radości!). Są swoistymi dziełami sztuki, wytworem długiej i męczącej pracy.

ściągi na chybcika- szybkie napisanie pewnego tekstu na ławce, książce, ręce. Mało efektowne. Ściągi tego rodzaju najczęściej zawierają tylko kilka wyrazów lub najwyżej kilka najważniejszych zdań.
ściągi-olbrzymy - wyrwane z zeszytu kartki, tekst zapisany na całej ławce, zgromadzony podczas całorocznej nauki. Może służyć także jako notatka.
ściągi 'nie wiadomo co' -bardziej denerwujący rodzaj ściągi: jest, ale nie wiadomo, co z tym zrobić;).

ściągi trafne - najbardziej pożądany rodzaj ściąg. Jest na nich napisane wszystko, co potrzebne jest na teście lub sprawdzianie.

ściągi strata czasu - przygotowana w domu, zajmuje wiele czasu, jednak okazuje się zupełnie błędna pod względem merytorycznym.

ściąga książka, tzw. bryk - opracowane i zebrane przez jakieś wydawnictwo w formie małej podręcznej książeczki przypominającej zeszyt. Najczęściej jej źródłem są tzw. ściągi strata czasu, zebrane po sprawdzianie spod ławek.

ściągi gotowe - cegiełki (na lekcjach religii - katechizmy) rozdawane przez nauczycieli.

ściąga doskonała - czyli taka, której nauczyciel nigdy nie zobaczy - należy się jej nauczyć na pamięć, spalić i wyrzucić do śmietnika.

- Pawełszczaak :d 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz