środa, 4 lipca 2012

Strzały w DDZ


Dzisiaj pacze , a tam w wiadomosciach nawijali o strzałach w Dzierżoniowie . Ta 15-letnia dziewczyna chyba Agata jak dobrze pamiętam szła sobie spokojnie chodnikiem koło szkoły nagle nadjechał samochód wystawili wiatrówke i strzelili ;o . Dziewczyna miała wielkie szczescie mało nie brakowało,żeby dostała w oko ! Jak to mój tato powiedział psychole ! kurna jak bede szła z Gruchą do DDZ to bedzie trzeba uwazac ; )

24 czerwca około godziny 20.30 w Dzierżoniowie na ul. 11 listopada doszło do postrzelenia z broni pneumatycznej 15-letniej dziewczyny. Jak ustalili policjanci do przechodzącej tą ulicą grupy młodych osób, kiedy byli na wysokości szkoły podstawowej podjechał samochód w którym znajdowało się pięciu młodych mężczyzn. Pasażer tego samochodu wychylił się przez okno i oddał kilka strzałów w ich kierunku. Jeden pocisk trafił 15-letnią dziewczynę, która doznała rany postrzałowej. Jej życiu ani zdrowiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.

Policja zwraca się z apelem do wszystkich osób które tego dnia widziały samochód osobowy typu VW Golf, Peugeot 206 koloru ciemnego w który znajdowało się 5 młodych mężczyzn o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z policją. Prosimy również o wszelkie informacje które mogą przyczynić się do ustalenia sprawców tego zdarzenia. Osobom które pragną zachować anonimowość zapewniamy dyskrecję.

www.doba.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz