niedziela, 19 sierpnia 2012

Degustacja i inne wygłupy

Hej ! 

Dzisiaj cały dzień spędziłam z Magdą, osiem godzin razem to i tak za mało ...

Jak zwykle przyszła wcześniej <haha> już jestem do tego przyzwyczajona, ja z takim nieładem artystycznym na głowie, bałagan w łazience. No ale szybko udało mi się wyszykować wiec nie musiała długo czekać. Najpierw posiedziałyśmy u mnie, poopowiadałyśmy co tam u Nas, oglądałyśmy zdjęcia z Chorwacji. Wręczyłyśmy sobie drobne upominki, myślę że niedługo pokażę co dostałam. Prezent bardzo trafiony! Zrobiłyśmy sobie małą degustację - po jednym kieliszeczku ... Grucha przywiozła Sake - która ma być na jej 18-nastych urodzinach, a ja miałam jeszcze winko z Chorwacji. Na pierwszy ogień poszło właśnie one - bardzo dobre, nie za słodkie. Sake zaś miała taki specyficzny smak <lol2> paliła w gardziele, że zaraz po wypiciu wzięłyśmy po trzy gumy.

Później poszłyśmy połazić po sklepach - Biedronka, Netto, Inter. I zamiast na Łysajkę wylądowałyśmy na Naszym szkolnym orliczku. Rozłożyłyśmy się z całym elementarzem w cieniu - ręcznik i żarło musi być ! Siedziałyśmy tak rozmawiając o podróżach - myślę, że taki post też się tu niedługo pojawi mamy z Magdą bardzo zacne plany xD Popijałyśmy Lecha bez % - nie był zły. No i później zrobiło się coraz większe zbiorowisko ... To zawinęłyśmy się do mnie. Poszłyśmy jeszcze do Biedry po jakieś picie i oglądałyśmy film - jeszcze go nie skończyłyśmy.

Wieczorem odprowadziłam Magdę do domu - dzień w zajebistym towarzystwie, jak zawsze dużo śmiechu ! Czego chcieć więcej ?


Ahaha tyko my możemy wracać w maskach do domu xD

3 komentarze: