niedziela, 21 października 2012

Nie poddawaj się!

Hej ;*

Nie miałam okazji tu wcześniej nic napisać - po południu pomyłam naczynia, miałam jechać z rodzicami w góry, ale wolałam iść się wykąpać żeby później mieć już z głowy. Wieczorem obejrzałam z rodzicami MasterChefa i wzięłam się za odrabianie zadania domowego na praktyki. Moje pierwsze próby i podejścia kończyły się klęską. Razem z Magdą postanowiłyśmy dać sobie z tym spokój. Po dłuższym zastanowieniu się wzięłam z powrotem kartkę i długopis - i tak wyszły mi 4strony zadania xD Tak wiem powaliło mnie, ale tak się wczułam w temat, że nie mogłam przestać pisać. Co chwile przychodziło mi coś nowego do głowy. Więc teraz już wiem, że nigdy nie można się poddawać, zawsze trzeba próbować.


Jeszcze do niedawna było tak - zielone liście ponura atmosfera. Tegoroczna jesień jest wyjątkowo piękna. Przede wszystkim ciepła co pokazały ostatnie dni. Piękna, barwna - taką jak uwielbiam.

Ale mam dla Was kilka zdjęć, które były robione jakiś czas temu w Naszych pięknych górach. Jutro będzie świetne porównanie jak szybko się zmieniły barwy i ogólnie atmosfera zdjęć

A teraz przede mną długi tydzień wczesnych pobudek ;<
Lecę spać, dobranoc ;*

1 komentarz: