wtorek, 30 października 2012

Public relations, ciąg dalszy o Wrocławiu

Później poszliśmy na spacer uliczkami Wrocławia - okrążyliśmy rynek. I wstąpiliśmy do Maca część z naszej  klasy zamówiła zestaw (frytki, cola hamburger) który był naprawdę pyszny! Rzadko się tam stołuję ale raz na jakiś czas lubię zjeść jakieś fast-foody. A że nasza grupka bardzo wesoła - to dużo się działo.

pychota 

Głównym celem wycieczki były wykłady - kierowca po Nas podjechał i podjechaliśmy pod Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Tam mieliśmy spotkanie z dwoma młodymi sympatycznymi facetami. Tematem głównym była rozmowa o pijarze - będziemy miały taki przedmiot w trzeciej klasie. Więc teraz jeszcze nie byłyśmy w temacie. Ale udało im się wszystko fajnie opowiedzieć także do Naszej grupy też coś dotarło.We Wrocławiu jest dużo ciekawych miejsc wartych uwagi podam kilka propozycji. A Ci co jeszcze go nie zwiedzili niech żałują ! 

* Panorama Racławicka - panoramiczny obraz olejny W. Kossaka i J. Styki, 114 m długości i 15 m wysokości, rozpięty we wnętrzu rotundy
* Rejs po Odrze - wycieczka po rzece statkiem, katamaranem, parostatkiem lub gondolą
* Ogród Zoologiczny - w parku Szczytnickim; Dzieciniec, gdzie dzieci mogą pobawić się ze zwierzętami i nakarmić je
* Wrocławska Fontanna - obok Hali Stulecia, pokazy multimedialne, widowiska wody, światła laserów i dźwięków muzyki 
* Wrocławski Teatr Lalek - spektakle oparte o klasyczne i nowe utwory dla dzieci
* Spacer po rynku - gmach ratusza z wieża zegarową, kamieniczki Jaś i Małgosia, figurki krasnoludków ustawione w różnych miejscach miasta.

3 komentarze:

  1. Hah, zawsze jak jest wycieczka do Wrocka to McDonald to stałe miejsce "zwiedzania". Ale przynajmniej można poobczajać ludzi i cos zjeść...pan w kowbojskiej czapce najlepszy xD

    OdpowiedzUsuń
  2. jak ja dawno nie jadłam w mcdonaldzie ;p fajne zdjęcia :)

    OdpowiedzUsuń