poniedziałek, 5 listopada 2012

Bo z Nim jest zawsze dobrze ♥

Hej! xD

Dzisiejszy dzień w szkole - nawet pozytywny, żadnych stresów, nerwów, złych ocen. Rano, gdyby mój P. nie napisał bym chyba nie wstała - no ale jak się okazało później dzwoniła jeszcze Magda i mama. Jak oni się kurde o mnie troszczą <skromny>  W miarę szybko się ogarnęłam nawet zdążyłam nagrać "poranne żale"  wyszłam z Pongiem po drodze napotkałam Gruchę.

Na pierwszej lekcji niemiec - przepisywaliśmy jakieś słówka z tablicy i robiliśmy kalendarz zajęć, matma o dziwo dość szybko zleciała. Na religii wałkowaliśmy temat z zeszłego roku. Na biologii kartkówka - w miarę mi poszła także liczę na dobrą ocenę! Na geografii zgłosiłyśmy z dziewczynami np, bo miał dziś pytać. Nie poszłyśmy z Magdą na basen - w sumie i tak żadna dziewczyna by dziś nie pływała także nie widzę sensu iść tam na parapet i siedzieć dwie godziny i gapić się w wodę.

Ogarnęłam lekcje, napisałam referat na religie. W między czasie mój Mordeczek mi pośpiewał - w tle odgłosy z Rozmów w toku xD i moje komentarze <hahaha> No ale muszę się przyznać, że chłopak ma talent - nie jedna może pozazdrościć takich romantycznych piosenek wieczorkiem ♥


Bym wrzuciła filmiki - no ale musicie mi wybaczyć one są tylko dla mnie!

2 komentarze:

  1. przynjamniej miałaś urozmaicony wieczór ;]

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za komentarz ;*
    Obserwuję i zapraszam do obserwowania u mnie ^^

    Pozdrawiam, Aleksandra♥

    OdpowiedzUsuń