piątek, 18 stycznia 2013

Brak czasu

Siemaneczko ! :)

Ostatnio nie mam na nic czasu - dlatego też dawno nie było żadnego wpisu na blogu ;< . Jutro dodam podsumowanie całego tygodnia w szkole.

Dzisiaj jak zawsze na 10 - rano obudził mnie Misiek domofonem, a tak mi się dobrze spało! Poleniuchowaliśmy, obejrzeliśmy "Pytanie na śniadanie" później cały czas to nuciłam, haha xD Na WOK'u pani wystawiała oceny wpadła mi piękna 6 na półrocze ☻ Zamiast niemca mieliśmy, zastępstwo i przesiedzieliśmy w bibliotece. Na religii gadaliśmy o jakiś klonowaniu, a ja cały czas wpatrywałam się w okno - ahh widoki niesamowite! Polski i angielski też jakoś zleciały.

Michał z kilku powodów zrezygnował dziś z radiowęzła, więc przerwy spędzamy razem na korytarzu ♥ Mnie natomiast irytuje już od paru dni pewien osobnik, ale nie o tym tutaj.

Po szkole bardzo mile spędzone popołudnie - i ten masaż! Niedawno wzięłam się za lekcje, żeby mieć z głowy w tygodniu. W międzyczasie zdążyłam obejrzeć kolejną część Władcy Pierścieni : Dwie Wieże, na kolacje tato zrobił pyszne talarki - jeju jak ja dawno nie jadłam czegoś w tym stylu.

Kocham! ♥

1 komentarz: