poniedziałek, 21 stycznia 2013

Co najlepiej poprawia humor?

Po szkole przyszliśmy do mnie - zrobiliśmy herbaty, włożyliśmy sobie sałatkę i tak siedzieliśmy. Później wzięłam się za lekcje odrobiłam niemca na jutro i część lekcji na kolejne dni. Dostałam dzisiaj cholernej gorączki, mam katar i kaszlę ;< Tato zrobił mi mleko z miodem i czosnkiem, jakoś to przebolałam i mam nadzieję, że przejdzie mi do jutra. Bo nie mam zamiaru rozłożyć się przed samymi feriami.

Popisałam trochę z Patrycją, fajnie tak powspominać stare czasy. Byłam dzisiaj tak wkurzona - co doprowadziło do wpierniczenia prawie całego ferrero od babci, haha normalka.

Miałam się właśnie zabierać za ogarnianie tej matmy, ale coś mnie pokusiło żeby wejść na fb - a tam piękna wiadomość na naszym klasowym profilu - Zastępstwo na matematyce - PO z panią Anią ♥ Już mi się humorek poprawił.

No postarałeś się

3 komentarze:

 1. Śliczne Gołąbki ;*
  Hahaha czemu mnie to nie dziwi, Ty zawsze jesz słodkie jak się denerwujesz, albo chodzisz w kółko. Pamiętam jak M. Ci zawsze na przeprosiny przynosił Milkę z orzechami albo Rafaello ;)

  Pat.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Patrycja Czubie! ;< wiesz, że bym zjadła!!! ;(
   albo mmm pierożki! ♥

   Usuń
  2. Ale mi się przypomniało, pewnie Ci ciśnienie podniosę ale co tam. A powiedz mi Kochana czy Ty pamietasz może kuleczki? ;))

   Usuń