poniedziałek, 25 lutego 2013

Beznadziejnie

Wystarczyły 2min aby mój humor momentalnie zmienił się o 360stopnii!... Ciężko mi było się uspokoić - ale rozmowa z Patrycją, muzyka w słuchawkach na fula potrafią czynić cuda.

Po rozmowie wywnioskowałyśmy, że połowa facetów to kompletni kretyni! Zasrani egoiści! Myślą tylko o sobie i swoich potrzebach. Uważają, że są sprytni, cwani i przebiegli - że będą mogli coś wykorzystać, żeby tylko poczuli się lepiej - no ale niestety kobieta potrafi wywęszyć wszystko!. Niby taki kochany, opiekuńczy a za plecami zupełnie inny człowiek.Nie potrafi utrzymać stabilnego i szczęśliwego związku lubi skakać z kwiatka na kwiatek - jak nie ta to będzie inna. Sam nie wie czego chce, zachowuje się jak gówniarz.

A najlepsze u nich jest to, że Nam zabraniają wszystkiego są zazdrośni, kobieta nie może być "naruszona" przez nikogo innego, nie może z nikim pisać, rozmawiać, spotykać się - bo to przecież jego własność. A sami robią to czego Nam zabraniają - i ludzie powiedzcie mi, gdzie tu jest jakiś sens kurna? Myślą, że my się o niczym nie dowiemy? no ale niestety w życiu bywa inaczej. Prawda zawsze wyjdzie na jaw. Przez takie zachowanie ciężko jest stworzyć coś poważnego i zaufać partnerowi

Chcą mieć kilka przyjemności, rzeczy na raz - co jest raczej nieosiągalne.

Nie potrafią docenić to co mają - przez co ranią drugą osobę

Większości tylko jedno w głowie - a nie każdej dziewczynie się to podoba

Dla połowy wygląd jest najważniejszy - dziewczyna może bekać, pluć być wulgarna ale musi dobrze wyglądać. Nie chodzi tu o normalną zadbaną dziewczynę tylko jakieś pierdzielone wymysły facetów.

Oczywiście to działa w dwie strony, bo kobieta też potrafi się tak zachowywać - przecież nikt nie jest święty, a tym bardziej idealny.

No i to by było na tyle, cześć


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz