środa, 4 lipca 2012

50 rzeczy, których nie wiedzieliście o Alexandre Pato :)


To już ostatnie :)

41. Po zagraniu meczu z Kaką, powiedział "grać z nim to spełnienie marzeń".
 
42. Po zagraniu meczu z Ronaldo, powiedział "grać z nim to spełnienie marzeń".
 
43. Po zagraniu meczu z Ronaldinho, powiedział "grać z nim to spełnienie marzeń".
 
44. Gianni Di Marzio odkrył Pato kiedy ten miał zaledwie 15 lat. Wówczas Di Marzio pracował dla Juventusu.
 
45. Pomimo strzelenia dwóch goli w meczu przeciw Viktorii Pilzno, Pato nie odezwał się ani słowem do kogokolwiek w drodze powrotnej do Mediolanu. Powód? Wściekły Allegri wybuchł po meczu i skrytykował go za wszystkie błędy, które popełnił. 
 
46. Pato jest uznawany za najbardziej modnego pośród wszystkich Brazylijczyków w Milanie, ponieważ zawsze przykłada szczególną uwagę do tego, co ubiera.
 
47. Pierwszej poważnej kontuzji w jego karierze nabawił się w meczu przeciw Fiorentinie w 2008 roku, chociaż było to tylko zwichnięte kolano. Z tego powodu popłakał się w szatni. Wszyscy koledzy z drużyny próbowali go pocieszyć, ale był całkowicie załamany.
 
48. Po pierwszym treningu Beckhama z Milanem w Dubaju, Pato powiedział: "Nigdy przedtem nie widziałem kogoś takiego jak on."
 
49. Pato postanowił nie przechodzić do PSG kiedy znajdował się w Milanello aby opróżnić swoją szafkę. Wtedy natychmiast zadzwonił do Gallianiego.
 
50. Często dokucza mu się z powodu jego bujnych i niesfornych włosów. Pewnego razu Gattuso powiedział mu po przybyciu do Milanello: "Czy Ty czeszesz swoje włosy stojąc w tunelu aerodynamicznym?"
- Pawełszczak

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz