środa, 4 lipca 2012

David Villa wraca do zdrowia ! :)


Mam dla Was, moze nie dla wszystkich bardzo dobrą wiadomość ;) David Villa po złamaniu kości piszczelowaj wraca do zdrowia ! Jestem bardzo zadowolony oby pomogł piłkarzom Barcy wrocić na szczyt Primiera Division :) 
David Villa w czwartek pojawił się na kontroli w specjalistycznej klinice, którą opuścił bez kul - rehabilitacja Asturyjczyka przebiega w niesamowitym tempie i już za dwa tygodnie prawdopodobnie zacznie biegać. 

Już nawet za dwa tygodnie zawodnik będzie mógł rozpocząć bieganie według optymistycznych scenariuszy, a te od samego początku sprawdzają się w przypadku napastnika FC Barcelony. Od kilku tygodni Villa intensywnie pracuje na siłowni nad wzmocnieniem mięśni. Co prawda minie jeszcze trochę czasu zanim wróci do pracy z piłką, ale wciąż aktualny jest jego powrót na boisko pod koniec kwietnia.

Villa złamał kość piszczelową w trakcie spotkania na turnieju w Japonii w którym Barca walczyła o Klubowe Mistrzostwo Świata. Zawodnik pełen wiary w rychły powrót do zdrowia rozpoczął rehabilitację by zdążyć przed Mistrzostwami Europy w Polsce i na Ukrainie, wszak Vicente Del Bosque wciąż na niego liczy. 

3mamy kciuki ! 

- Pawełszczak :D

źrodło: www.primeradivision.pl 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz