piątek, 27 lipca 2012

"Heca z ZOO" , || "Kupiliśmy ZOO"

Wczoraj pojawiła się na blogu ciekawostka związana z przyrodą - a dokładniej ze zwierzętami . Ja jakiś czas temu oglądałam typy związane z tą tematyką wiec pomyślałam, że je tu opisze. Pierwszy z nich to "Heca z ZOO" oglądałam go z Gruchą przed wygłupami w Sylwestra . Film familijny, momentami rozbawiający do łez - najlepszy moment jak naśladował niedźwiedzia i z gorylem w barze .

Dozorca z ZOO (Kevin James) niestety nie ma szczęścia do dziewczyn, jest samotny. Jednak zwierzęta, którymi się opiekuje i które go uwielbiają, postanawiają zdradzić mu sekrety natury i nauczyć jak można znaleźć wybrankę życia.

Kolejny z nich oglądałam jakiś czas temu z rodzicami - film pozytywny i fajnie się ogląda . Najlepszy moment "Wszyscy mówią, że jest z Pana fiut - ale ja tak nie uważam" no albo coś w tym stylu 

 Komediodramat w reżyserii wyróżnionego Oscarem Camerona Crowe'a ("U progu sławy", "Jerry Maguire"),ekranizacja bestsellerowej książki, opartej na autentycznej historii. Pełna humoru, ale i wzruszająca opowieść o ojcu, który kupuje swej rodzinie niezwykły prezent: ogród zoologiczny z dzikim zwierzętami. Wraz z dziećmi porzuca życie w mieście i wyrusza na prowincję, by przewrócić podupadłemu zoo jego dawną świetność, a przy okazji zacząć życie od nowa i przeżyć przygodę, o której inni mogą tylko pomarzyć.

2 komentarze:

  1. film 'heca w zoo' gorąco polecam! byłam do niego negatywnie nastawiona, ale po jego obejrzeniu byłam zaskoczona, bo to na prawdę świetna komedia! ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Słyszałam o tym drugim i chyba będę go musiała wreszcie obejrzeć. :) Ten drugi też zapowiada się ciekawie. Mam nadzieję, że dobrze bawisz się na wyjeździe.
    Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń