poniedziałek, 4 maja 2015

Chill z Magdą | Grill | Lody

Witam ponownie :)

Żeby trochę odbiec od tego co działo się u mnie parę miesięcy temu - postanowiłam napisać Wam co wydarzyło się u mnie w przeciągu ostatnich dni. Nie wiem czy wszyscy wiedzą czy też nie, od zeszłego piątku mam już wakacje (o zakończeniu szkoły będzie jeszcze osobny wpis, także jak jesteście ciekawi z jakimi wynikami ukończyłam technikum to niebawem pojawi się o tym notka) Przez ostatni tydzień trochę odpoczywałam - czas spędzałam głownie z chłopakiem, przyjaciółką i rodzicami. 

W dzień po zakończeniu szkoły spędziłam miłe popołudnie z moją Madzią. Wyszłyśmy na lody, stałyśmy w mega długiej kolejce, że przeglądając te wszystkie wywieszone propozycje dań i lodów zrobiłam się głodna i rzuciłam tekstem " Ale bym zjadła kebaba!" Wystarczyło, że spojrzałam na Magdę od razu jej zaprzeczyłam i mówiłam, że chcę loda. Poszłam zająć miejsce aż tu nagle przynosi mi wielgaśną bułę z mięchem i warzywami... Więc tak skończyło się nasze wyjście na lody. W drodze do mnie zaszłyśmy jeszcze do sklepu kupiłyśmy piwo na wieczór i  lody!!! Wyszłyśmy z Pongiem i miło spędziłyśmy resztę dnia. 
  W sobotę jakoś po 14 przyjechał po mnie Michał, pojechaliśmy na zakupy, zatankowaliśmy samochód. Oficjalnie rozpoczęliśmy sezon grillowy - padło na Bratoszów. Pogoda była całkiem przyjemna, pojedliśmy, posiedzieliśmy. W sumie jakby nie patrzeć tam mieliśmy swoje wspólne pierwsze ognisko w 2013r W drodze powrotnej zajechaliśmy do Pieszyc na najlepsze lody! - przynajmniej dla mnie. Później wspólnymi siłami posprzątaliśmy u mnie w mieszkaniu. Pod wieczór przeszliśmy się z Pongiem zaszliśmy jeszcze na małe zakupy. Obejrzeliśmy "Małych gigantów" ten program jest fenomenalny! Szkoda, że nie było takich programów za czasów, gdy byłam małym kajtkiem i występowałam przed rodzicami.


Jest już po 3... więc ciąg dalszy niebawem! 
Dobranoc :*

5 komentarzy:

 1. Jak zwykle narobilas mi smaka tym kebabem :p fajny dzien mialas :D dobrze ze wrocilas do pisania :)/ klaudynka

  OdpowiedzUsuń
 2. No w piątek było fajnie, pomijając fakt, że mnie w sklepie ochu{pip} na piwo....było trzeba wziąć ten czteropak. Musimy jeszcze kiedyś powtórzyć :D A i pamiętaj, od warzyw się tyje xD

  Magda

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja Ci mówię ten kolo miał totalne zazdro... xD
   No ja tam wzięłam czteropak więc stratna nie byłam :D

   Usuń
  2. Wiesz jakbym wiedziała, że tyle bym zapłaciła, to bym 2 nie brała...
   3 w gratisie powinni nam dać xD

   Magda

   Usuń