środa, 4 lipca 2012

Wszystkiego najlepszego Kochani ♥


Kochani z okazji Waszej 8 miesięcznicy wszyscy chcielibyśmy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Postanowiliśmy zrobic dla Was taka małą niespodziankę , mamy nadzieje ,że Wam się spodoba :D Teraz już wiecie po co nam były te wszystkie zdj , przepraszamy również za nasze dziwne zachowanie ale nie chcelismy się zdemaskowac xD . Nie będę już przedłużał i zapraszam do poniższej notki .


A tu Nasze Robaczki w latach młodości (nie ,żebyście teraz byli starzy nic z tych rzeczy) Poprawej stronie widnieje mała sliczna blondyneczka , o pieknych niebieskich oczach i tym niewinnym spojrzeniu. Zdj prawdopodobnie o ile sie nie myle jest z chrztu. Po lewej stronie nasz niebieskooki przystojniak - Paweł. Stary pamiętaj ,że mam Cię na oku xD ... Niech mi ktoś tylko powie ,że oni do siebie nie pasują ! To Wasza rocznica. Może być szczególną okazją do tego, by się zatrzymać i spojrzeć wstecz na to, co osiągneliście w ciągu Waszego związku . Jest to czas zarezerwowany na wspomnienia radosnych chwil oraz ro  związanych problemów. To czas na podziękowanie Bogu za rozwój Waszej miłości i trwałości Waszego małżeństwa... niech każdy dzień  dostarcza  radosci i uśmiech zawsze w sercach gości. Niechaj problemy Was omijają, a wszyscy bardzo Was kochają. Bo jak nikt inny na świecie, Wy na to zasługujecie!!! 

Czas na życzenia : )

Iza , Radek : Moi Drodzy dzisiaj Wasze Święto : ) chcielibysmy razem z Radkiem życzyc Wam wszystkiego najlepszego , zdrowia ,szczescia ,zebyscie byli ze soba jak najdluzej . Wspanialych chwil spedzonych razem , abyście pojechali na te wasze upragnione wakacje . Mieli wspaniałe dzieciaczki  i nie klocili sie nigdy wiecej : *

Wojtek: Jakimi słowami mam gratulować tego, że jesteście razem?  Najbliższe moim myślom będzie słowo "Gratuluję", bo czy jest jedno słowo, które opisze to wszystko, co chce wam teraz powiedzieć?
Szczególne życzenia należą się wam obojgu za wytrwałość w dobrych i złych chwilach . W zwizku z 8 rocznicą Eweliny i Pawła chciałbym im złożyć najszczersze życienia zdrowia i szczęścia i dalszej wytrwałości i zgodności w związku.

Marcin: Wszystkiego dobrego kochani żeby wasza miłość i szczęście trwało wiecznie;-)))i żeby nigdy nad waszym związkiem nie było czarnych chmur;-)))buziaczkiii;-))) 

Adaś : A  ja Moi Kochani życzee Wam Dużo sexu , kasy , miłości i bla bla bla . Nie no tak teraz już na poważnie  :
 Z okazji 8 rocznicy Waszego Związku ...
Najpiękniejsze życzenia.....Aby ta piękna miłość z Wami szła przez dalsze lata.......
A Wy w zdrowiu się sobą cieszyli......
Tak lata szybko lecą...
A wydaje się jak by to wczoraj było.....
Powiem piękna z Was para......
Dzisiaj na pewno wystrzelą szampany....
I ja piję za wasze zdrowie toast.....
Kochani samych słodyczy....

Ala dokłada się do życzeń


Pati , Damian , Maxio - EweluŚ znam Cię od bardzo dawna i zawsze świetnie się z Tobą dogaduje Dziekuje za wiele spędzonych dni, które wypełnione były po brzegi zwariowanymi pomysłami pamiętam to do dziś. Wiesz ,że od zawsze Traktuje Cię jak siostre ... Teskniee , za wszystkim co z Toba wiazane , za nasza ekipa ,ktora sie po jakims czasie rozpadła : ( Chociaż mieszkamy już dalej od siebie nadal utrzymujemy kontakt ♥ Dziękuje Ci za wszystko . Jesteś wspaniała ! zawsze potrafisz mnie wysluchac , doradzic ,wesprzec . Rozumiesz mnie bez słów. Dziś w tak ważnym dniu dla Ciebie i Pawełszczaka (Zawsze tak na Ciebie mowi) chciałabym życzyc wraz z moja malutka rodzinka wszystkiego co najlepsze, bo Wy dwoje na to zaslugujecie . Jestescie dla siebie stworzeni , tak swietnie do siebie pasujecie . Tobie mój drogi chcialam podziekowac ,że tak swietnie zajmujesz się Naszą Ewelką i jest przy Tobie bardzo szczesliwa , usmiechnieta . Mam nadzieje ,że już niedługo sie wszyscy zobazymy . Buziaczki Zakochance

Paweł znam Cię od najmłodszych lat i zawsze wiedziałem że zasługujesz na kogoś wyjątkowego , uważam że tą osobą jest Ewelina , pomijam to że nigdy nie masz dla mnie czasu :D bo co nie napiszę to mi odpisujesz że rozmawiasz z Ewelką :D ale wiem że nie macie takiej możliwości żeby się spotykać codziennie. Wiem że jest ona dla Ciebie wszystkim , bo jak rozmawiamy to widzę jak jesteś zdołowany jak czasami się pokłócicie i jak ważne jest dla Ciebie to by się jak najszybciej pogodzić:). Pamiętaj że zawsze możesz na mnie liczyć w każdej sprawie i zawszę Ci służę pomocą. Dużo szczęścia Wam życzę , wytrwałości i miłości :D Zbiku ;)

Grucha : Droga Ewelino i drogi Pawle. Z racji, że jest wasza rocznica chcę wam życzyć wszystkiego najlepszego~!  A także dużo zdrówka, pomyślności i długich lat spędzonych razem. Żebyście byli ze sobą szczęśliwi przede wszystkim. Aby błachostki nie stały wam na drodze. Abyście zawsze żyli w zgodzie. Aby te wszystkie dobre chwile, które razem przeżyliscie były niezapomniane, a te gorsze zapomniane

  Dziękujemy Wszystkim za uwage ! xD Mam nadzieje ,że się podobalo ♥


Pomysłodawcy : Pati , Iza
Fotki : Grucha
Montaż : Adaśko

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz