środa, 31 grudnia 2014

Szczęśliwego Nowego Roku

Witam ponownie.

Mam nadzieję, że wszyscy się świetnie bawicie! Nasze popołudnie przebiegało dość spokojnie - wspólnie przyszykowaliśmy jedzonko, rozścieliliśmy łóżko - obejrzeliśmy dwa filmy. Wieczorem nadszedł ten długo wyczekiwany czas - zabawa na całego! Szkoda, że tylko my z kuzynem daliśmy się ponieść emocjom - nasz kochany fotograf momentami przysypiał na krześle xD (ktoś tu chyba za dużo wypił) Potańczyliśmy, pośpiewaliśmy, pośmialiśmy się. Nie obyło się też bez śmiesznych przypałowych akcji "dzikie tańce", turlanie się po podłodze ze śmiechu (jak już obiecałam wrzucę Wam sklejkę filmików - ale to dopiero za jakiś czas, muszę to wszystko ogarnąć)


Kochani  chciałabym Wam  wszystkim życzyć  wszystkiego dobrego w tym nowym roku, aby był lepszy od poprzedniego, pełen pozytywnych chwil i wydarzeń, ciekawych doświadczeń. Spełniania wszystkich najskrytszych marzeń i pragnień. Sukcesów w szkole i pracy (zdania matury i zawodowego!) Dużo uśmiechu i czego tam sobie jeszcze życzycie! ♥

4 komentarze:

 1. Jaka piękna *-*

  OdpowiedzUsuń
 2. Myszo Tobie też Szczęśliwego Nowego Roku! Zdaj maturkę i zawodowy najlepiej jak potrafisz :) Dużo hajsu (hajs się musi zgadzać) miłości, zdrówka, spełniaj swoje marzenia. No i dalej dziel się z nami swoimi przeżyciami tutaj :) / Ala.

  PS. Te włosy są boskie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak ustawie je sobie na pulpicie to się chyba nie pogniewasz, co? :D / Krzysio

  OdpowiedzUsuń