czwartek, 15 stycznia 2015

Targi Pracy - Wałbrzych

Skrócone lekcje - lubię to! Na graficzkach tak jak wczoraj grałyśmy w kalambury "Chomicz12 rządzi!" Znów odwiedził Nas Mario, przyniósł cukierki (ale on Nas rozpieszcza : ) Na drugiej godzinie Pati puszczała Nam śmieszne filmiki na youtube - Radziu i jego piosenka o szkole "Nie musisz więc nie idź do tej (beznadziejnej) do tej bardzo dziwnej szkoły" Kobra i Tiger "Jebiem na to jebiem, jebiem na to łup łup..."

O 9:20 - wszystkie osoby które jechały do Wałbrzycha miały się spotkać na parterze, obok wejścia głównego. Nie było kilku osób więc szybko zadzwoniłyśmy po Magdę - w autobusie okazało się, że spóźnialscy dotarli na miejsce i musiałyśmy pożegnać Naszą kochaną Magdę ♥ (Szkoda, że Cię z nami nie było) Podjechaliśmy do Dzierżoniowa po drugą grupę i ruszyliśmy "na Wałbrzych~!" Jeszcze nigdy tak długo nie jechałam w tamte okolice... gościu wybrał sobie dłuższą trasę. W autobusie unosił się zapach "kanapek Szczepana z kiełbasą" fuuu!!! Kotek miał problemy z prostatą... ludziska śpiewali "Cud malina"

Na miejscu strasznie wiało, nie mogłyśmy się doczekać aż wejdziemy do środka! Wielkiego szału nie było - dużo szkół ponadgimnazjalnych, za mało pracodawców... Chodziłyśmy tak w kółko, podchodziłyśmy praktycznie do każdego stoiska (zabierałyśmy ze sobą ulotki, długopisy, "gadżety", słodkości i różne duperele) Bajerowałyśmy z kolejarzem, wydrukował Nam nawet darmowy bilet z Wałbrzycha do Świdnicy xD (Trzeba go było komuś opylić!) Wypełniałyśmy różne ankiety, brałyśmy udział w konkursie i quizie.

Nasza szkoła też miała swoje stoisko - największa atrakcja  Roman i jego szachy xD To my tam powinnyśmy być i reklamować Naszą szkołę - w końcu to nasz fach (no ale cóż...)

W drodze powrotnej rozmawiałyśmy o Monice, wysłuchiwałyśmy tekstów chłopaków o hot - dogach "Za godzinę sam sobie takiego zrobisz, wsadzasz parówę w bułę..." Kierowca pomylił drogę i jechaliśmy przez Pieszyce! :D


5 komentarzy:

  1. Te targi przypomnialy mi jak bylem jako VIP na Poznan Game Arena dwa lata temu :p /klaudynka

    OdpowiedzUsuń
  2. Też byliśmy z Marcinem, pewnie się gdzieś minęłyśmy... ; / / Ala.

    OdpowiedzUsuń
  3. Co o mnie rozmawiałyscie?? bardzo bym prosiła o rozszerzenie tematu ;*

    OdpowiedzUsuń