wtorek, 13 stycznia 2015

To już 13 dni... ;<

Hej! :)
Tak późno poszłam spać... myślałam, że rano nie wstanę - dobrze że miałyśmy na 9. Ogarnęłam się, umyłam, ubrałam. Wybacz mi mój kochany przyjacielu, za tą pobudkę (spałam jak suseł) Przyszła Kasztanowa i wyszłyśmy razem w stronę hali, po drodze wstąpiłyśmy do ECO - Magda miała wielką ochotę na Kinderki, kupiłyśmy to co miałyśmy kupić i ruszyłyśmy w dalszą drogę. Na sali już tańczyli poloneza, dobrze że zabrałam ze sobą książkę, chociaż miałam co robić przez te dwie godziny w-fu. Skończyliśmy jakoś dużo wcześniej - wróciłyśmy do szkoły w Naszym TRIO ♥ W szkole byłyśmy już przed długą przerwą, poszłyśmy z Pati do Romana zapytać o wizytę w Domu Dziecka (pojedziemy tam chyba na Wielkanoc) Broniłyśmy bacznie Naszych chłopaków z byłej klasy "Ty uważaj! bo będziesz miał do czynienie z Nami!" Na językach mieliśmy kolejną próbę karaoke - było śmiesznie! Nie mogę się doczekać piątku ( i ten koleś z pierwszej klasy! hahaha) No i muszę też wspomnieć o tym miłym uśmiechu ; ))

Na PP było tak nudno, że aż babka zwróciła mi uwagę, że niby przysypiam! :D (i zawsze musi przytoczyć ten temat mundurowych...) Na dwóch polskich kończyłam czytać książkę, pożegnaliśmy się z Panią Gosią, mam nadzieję że nowa nauczycielka od polskiego, będzie jakaś spoko! Na prawie i marketingu, odpowiadałyśmy na pytania (dowaliła z tym! nie ma co...) Biedna Pati się zdenerwowała:* Lekcje skończyłyśmy o 16

Po szkole wróciłam do domu - zjadłam obiad, zeskanowałam jakieś dokumenty dziadkowi. Wypiłam pyszną kawę, zjadłam 3 bita i przeczytałam kilka stron z drugiej części książki. Teraz siedzę z Madzią, którą serdecznie pozdrawiam! ♥ Siedzi sobie taka zamyślona... mhyyym ciekawe co ona tam sobie myśli : ) "Co Ty tam piszesz" :D "A co piszesz w tej chwili" "Coo?" "Chyba nic o mnie co?"


10 komentarzy:

 1. no wiesz co, o tej próbie karaoke myslałam że zrobisz jakiś długi reportaż ;( a nawet nie wspomniałaś że ja sobie wbiłam w połowie lekcji i jeee Citka w koncu w szkole ona jednak żyje WTF i kaszle i niech spieprza na chate... dzienki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczegółowe relacje to Ty zdajesz w pamiętnikach ;*

   Usuń
 2. "Nie musisz, więc nie idź do tej bardzo dziwnej szkoły"
  łup łup

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja również pozdrawiam ;)
  A tam zamyślona, zwieche miałam xD
  No co piszesz, no co? ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ewel pożyczę sobie od Ciebie te książki jak skończysz czytać.
  Jak coś to daj mi znać/ Ala.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ewel jaka twórczość :D zmieniłaś kierunek na baristę ? / Krzysiek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spierniczaj! :D sam byś sie pewnie napił takiej pysznej kawusi co? :D

   Usuń