niedziela, 17 maja 2015

Konkursy | Koniec szkoły | Stypendium

Cześć :)

Ostatnim już tematem związanym ze szkołą, który chciałabym tu poruszyć to - konkursy i moje zakończenie szkoły. Jak już wcześniej Wam pisałam, razem z dziewczynami zostałyśmy laureatkami III miejsca w konkursie "Najlepszy w zawodzie" Byłyśmy w kwietniu w Wałbrzychu na gali rozdania nagród. Były aż 34 zawody.... więc się "trochę" nasiedziałyśmy. Tak jak przypuszczałam każda z Nas otrzymała dysk przenośny, pena i długopis oraz dyplom. Nie powiem, bo nagrody były bardzo ciekawe (jakieś zestawy z narzędziami, kosiarki, zestawy dla fryzjerów, tablety, laptopy...) Ja bardzo ucieszyłam się z dysku (w końcu będę miała swój osobny na moje wszystkie zdjęcia i inne pierdoły)

Kolejnym konkursem - był konkurs religijny :D Z księgi Jonasza, Ewangelii Łukasza i Dziejów Apostolskich. W etapie szkolnym zajęłam pierwsze miejsce. Później pojechaliśmy do Świdnicy na etap wojewódzki  ani ja ani Maciek nie zajęliśmy żadnego miejsca. Dostaliśmy pamiątkowy dyplom, księdzu zabrał nas jeszcze do Maca - ale przez moją chorobę lokomocyjną podziękowałam i nie wzięłam nic. 

24kwietnia oficjalnie ukończyłam edukację w technikum z najwyższą średnią w szkole, czerwonym paskiem i stypendium (Mogłam sobie odhaczyć dwa cele w moim dzienniczku) Także jestem z siebie dumna! Fajnie było powspominać te wszystkie wspólne lata razem. Na pewno będę tęsknić za pewnymi osobami, nauczycielami - naszą poligrafią! ♥ grafiką, PR, a czasem nawet i za organizacją i tymi wszystkimi rozmowami telefonicznymi... : )

8 komentarzy:

 1. Haha, nie mogę z tej miny na zdjęciu...xD
  Co do zakończenia, ja tam się cieszę, że już szkoła za nami, ale fakt faktem, będzie się czasami tęsknić za niektórymi osobami.
  ~Magda

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałam dać zdjęcie z różą, ale mówię daruję sobie :D

   Usuń
  2. Haha, jak zobaczyłam to zdjęcie, to sobie pomyślałam "dobrze, że to nie to z różą" :D
   ~Magda

   Usuń
  3. Magda ma tu minę jakby miała zaraz pobić fotografa ; D
   - Kacper

   Usuń
 2. Gratuluje jeszcze raz wyniku :)/ klaudynka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja tez gratuluję, najwyższej średniej w szkole ;)
   - Kacper

   Usuń